Skip to main content

InPost Pro

4.3

5 ratings
5
4
3
2
1
AAfterShip Mobile User
2/14/2023
Aplikacja bardzo wygodna. Znacząco przyspiesza i upraszcza proces przetwarzania zamówień. Na ten moment brak tylko możliwości wpisania kwoty pobrania. Mam nadzieję, że będzie w przyszłości możliwość dodania tej funkcjonalności. Dawniej był problem z kontaktem z suportem, ale przez ostatnie 2-3 miesiące można się normalnie dodzwonić i wypytać o wszystko. Dobrze, że są na rynku firmy skłonne wspierać i rozwijać w Polsce Shopify, bo platforma jest nadal mało popularna, a ma ogromny potencjał. Polecam.
AAfterShip Mobile User
11/29/2022
Aplikacja działała w sierpniu, ale ostatnie trzy miesiące trudno się z nią pracowało. Etykiety nie generowały się poprawnie, ucinało adresy. Bardzo trudny kontakt z właścicielem aplikacji - wiele, wiele nieodebranych telefonów. Na niektóre wiadomości na temat braku działania aplikacji musiałem czekać po kilka dni (ale mój rekord to 11dni). Nie polecam. Nawet przy ogromnej dozie cierpliwości to nie jest tego warte. A już zwłaszcza cena $19,99 za produkt który nie jest dopracowany, który wymaga wielu poprawek i udogodnień. Trudne 4 miesiące współpracy.
AAfterShip Mobile User
9/20/2022
Aplikacja działa poprawnie i robi swoją robotę. Kontakt z supportem bez żadnych zastrzeżeń - natychmiastowy. Dodatkowo gdy zapytałem o brak funkcjonalności - została dostarczona następnego tygodnia - niesamowite. Polecam!
AAfterShip Mobile User
8/16/2022
Używam ponad 3 miesiące. Aplikacja działa bez zarzutu. Niezwykle ułatwia generowanie listów przewozowych. Paczkomaty i kurier w jednym miejscu. Nie ma to wpływu na ocenę, ale gdyby z poziomu sklepu/aplikacji, można było dodać kwotę pobrania gdy taka się pojawi przy zamówieniu byłaby idealna. W tej chwili muszę to edytować ręcznie w webtruckerze, lub tworzyć zlecenie ręcznie, gdy pobranie wystąpi w paczkomacie. Tak czy owak, świetna robota!
AAfterShip Mobile User
8/5/2022
Bardzo dobra aplikacja, spełnia podstawowe założenia, a do ideału brakuje niewiele. Testowałem aplikację konkurencji i po dokładnym sprawdzeniu obu, ta lepiej spełniła moje potrzeby. Z autorami jest dobry kontakt. Widać, że zależy im na tym, żeby aplikacja była jeszcze lepsza i planują wprowadzenie kolejnych funkcji i poprawek.